Kdo pro Tebe kurz chystá?

Jsme parta nadšenců, kteří se zážitkové pedagogice věnují ve svém volném čase. Ač jsme různých věků i profesí, tvoříme tým, který se jen tak něčeho nezalekne. Vytrvale pořádáme OHB, naši srdeční záležitost, abychom krásu zážitkové pedagogiky ukázali ostatním. Každému, kdo bude chtít, v sobě můžeme pomoci objevit organizátora. Budeš to i Ty?


Dan
Jsem rozvážný cvok, který si pečlivě promyslí každou šílenost. Spíš než správnosti zavedených pravidel a zažitých postupů věřím svému srdci a spoléhám na rozum. Organizátorský kurz mě naučil mnohému, ale nejvíc jsem vděčný právě za impulz k pořádání akcí. Na kurzu jsem zažil nezapomenutelné věci a poznal skvělé lidi, s kterými se přátelím dodnes.

Johny
Snažím si co nejvíce užívat života, cestovat a zachytávat vzácné momenty z cest (dokonce mám i foťák!). Taky mám rád svůj klid, takže pokud mě uvidíte, je možné, že budu spát nebo říkat „úsměv prosím!“. Jestli mě budete hledat, zvedněte hlavu, je pravděpodobné, že jsem na konci toho lana co je támhle na skále. Nepohrdnu žádnou nabídkou uspořádat legendární akci a už záleží jen, na které straně škály bude.

Terka
Ten pocit na akci když běháte z místa na místo, aby všechno fungovalo, je jeden z nejlepších, co znám. Během průběhu OHB se zesiloval a teď bez brontích akcí nemůžu být. Naštěstí mám kolem sebe partu lidí, kteří mají pořád energii něco podnikat. Krom toho se ráda toulám po horách, hraju na ukulele a zajímám se o kde co.

Svaťa
Věčně mladý malý princ, který si říká kníže a na každou výzvu říká ANO! Nikdy není pozdě na to začít pořádně žít, stále je co se učit a vztahy si lidmi jsou to nejvíc. K tomu přidej pomoc přírodě a památkám a máš mix skvělých zážitků. Přijď se k nám inspirovat k organizování svých akcí a nauč se vše potřebné. Ta nejlepší dobrodružství jsou teprv před námi.


Další členové týmu jsou: Mony, René a Michal. Představení jednotlivých členů budou postupně přibývat.