Kdo pro Tebe kurz chystá?

Jsme parta nadšenců, kteří se zážitkové pedagogice věnují ve svém volném čase. Ač jsme různých věků i profesí, tvoříme tým, který se jen tak něčeho nezalekne. Vytrvale pořádáme OHB, naši srdeční záležitost, abychom krásu zážitkové pedagogiky ukázali ostatním. Každému, kdo bude chtít, v sobě můžeme pomoci objevit organizátora. Budeš to i Ty?


Dan
Jsem rozvážný cvok, který si pečlivě promyslí každou šílenost. Spíš než správnosti zavedených pravidel a zažitých postupů věřím svému srdci a spoléhám na rozum. Organizátorský kurz mě naučil mnohému, ale nejvíc jsem vděčný právě za impulz k pořádání akcí. Na kurzu jsem zažil nezapomenutelné věci a poznal skvělé lidi, s kterými se přátelím dodnes.

Michal a Rin
Životní extrovert se zkušenostmi a introvertka s obrovským nadšením a zápalem. Dvě opačné strany mince, které kurz přilákal a spojil v jednu. První rád improvizuje a upravuje věci za pochodu, druhá pečlivá a vždy poctivá. Pokud se nás rozhodneš poznat, zjistíš, že se pravděpodobně na ničem neshodneme, ale že vlastně oba můžeme mít pravdu. Alespoň tak názorně poznáš výhody a úskalí různých přístupů. Ačkoli přes den plni elánu a v jednom kole, večer nás často potkáš za zvuků kytary u ohně a vyprávění různých příběhů. Příběhů, které nám třeba také pomůžeš prožít.

Klára

Nejraději ze všeho dovádím lidi k poznání, někdy i proti jejich vůli. Když zrovna nikoho nevzdělávám a nezkouším si nové chemické experimenty, hraji divadlo se stále poněkud marnou snahou posunout se v divadelní improvizaci, řeším hádanky a hraji hry všeho druhu. Snažím se, aby můj pes uměl alespoň dva povely, zatím s částečným úspěchem. Kurz vnímám nejen jako cestu, na které člověk může organizátorsky růst, ale i jako místo, kde vznikají skrze společné zážitky silná přátelství.

Svaťa
Věčně mladý malý princ, který si říká kníže a na každou výzvu říká ANO! Nikdy není pozdě na to začít pořádně žít, stále je co se učit a vztahy si lidmi jsou to nejvíc. K tomu přidej pomoc přírodě a památkám a máš mix skvělých zážitků. Přijď se k nám inspirovat k organizování svých akcí a nauč se vše potřebné. Ta nejlepší dobrodružství jsou teprv před námi.

Niky
Knihomolka, která zbožňuje záhady, detektivky a na deskovky nikdy neřekne ne. Na akcích si vychutnává programy se silnou atmosférou, které v člověku zanechají tolik dojmů, že je ještě dlouhou dobu nemůže pustit z hlavy. Taky trošku puntičkář, co je při vymýšlení a tvoření drobností, které akcím dodávají šmrnc, ve svém živlu. S brontíky se seznámila teprve před rokem, ale k srdci jí přirostli okamžitě. Takže hurá na OHB, protože to množství milých zážitků, nových přátel a dobrý pocit z pomoci přírodě i památkám si zkrátka nechcete nechat ujít!

Ivča
Má ráda dobrodružství a nechybí na žádné skvělé akci. Je skromná, nenápadná, ale je s ní moc fajn pokec a ochotně přidá ruku k dílu. Užívá si život plnými doušky. Zajímá ji krav maga a učí se hrát na kytaru. Jako budoucí studium ji láká speciální pedagogika. Zatím studuje střední pedagogickou školu v Boskovicích.


Další členové týmu jsou: Sára, Pavel a Mája. Představení jednotlivých členů budou postupně přibývat.